Calendario Deporte Ourensano

14 Sab
Todo el día
Gaelico Fem: Auriense -Irmandinhas
Gaelico Fem: Auriense -Irmandinhas
Abr 14 todo el día
Gaelico Fem: Auriense -Irmandinhas
Gaelico Fem: Auriense -IrmandinhasComparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Xogade: Atletismo Pista – 2ª Fase Ourense @ Ourense
Xogade: Atletismo Pista – 2ª Fase Ourense @ Ourense
Abr 14 todo el día
Xogade: Atletismo Pista – 2ª Fase Ourense @ Ourense | O Pereiro de Aguiar | Galicia | España
https://atletismo.gal/competicions/xogade-atletismo-pista-2o-fase-ourense-2017-2018/?cp_date=01/04/2018 Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
09:00 Golf: Jordi Cup (6ª prueba) @ Montealegre Club de Golf
Golf: Jordi Cup (6ª prueba) @ Montealegre Club de Golf
Abr 14 a las 09:00 – 19:00
Golf: Jordi Cup (6ª prueba) @ Montealegre Club de Golf
Jordi Cup (6ª prueba)Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
10:30 X Torneo Primavera Cidade Ourense Ximnasia @ Pabellón dos Remedios
X Torneo Primavera Cidade Ourense Ximnasia @ Pabellón dos Remedios
Abr 14 a las 10:30 – 19:00
X Torneo Primavera Cidade Ourense Ximnasia @ Pabellón dos Remedios | Orense | Galicia | España
X Torneo Primavera Cidade Ourense Ximnasia DIA: 14 de abril LUGAR: Cancha Central Pavillón dos Remedios HORARIO: xornada de mañá de 10:30 h a 14:00 h xornada de tarde: de 15:30 h a 19:00 h...
11:00 Halterofilia: Cpto Gallego Junior y Absoluto @ Anexo - Pabellón dos Remedios
Halterofilia: Cpto Gallego Junior y Absoluto @ Anexo - Pabellón dos Remedios
Abr 14 a las 11:00 – 19:00
Halterofilia: Cpto Gallego Junior y Absoluto @ Anexo - Pabellón dos Remedios | Orense | Galicia | España
HORARIOS DE COMPETICIÓN Sábado, 14 de abril 11:00 horas: todas as categorías femininas. 12:30 horas.: categorías masculinas de -56, -62 e – 69 quilos. 16:00 horas: categorías masculinas de -77 e -94 quilos. 17:30 horas:...
16:00 Copa Diputación de Judo 2018 – 2ª jornada @ Pazo Paco Paz
Copa Diputación de Judo 2018 – 2ª jornada @ Pazo Paco Paz
Abr 14 a las 16:00 – 18:00
Copa Diputación de Judo 2018 - 2ª jornada @ Pazo Paco Paz
Participaron los clubes Judo Club Marbel, Judo Club Marsita, CEIP Prácticas Anexa y Colegio Padre Feijóo Zorelle más las Escolas Deportivas de la Diputación de Coles y Baños de Molgas y la Escuela Kyo de...
17:00 CW Pabellón – CW Pontevedra (17:00 Cadetes – 18:15 Femenino) @ Piscina Rosario Dueñas
CW Pabellón – CW Pontevedra (17:00 Cadetes – 18:15 Femenino) @ Piscina Rosario Dueñas
Abr 14 a las 17:00 – 19:30
CW Pabellón  - CW Pontevedra (17:00 Cadetes - 18:15 Femenino) @ Piscina Rosario Dueñas | Orense | Galicia | España
 Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp