Calendario Deporte Ourensano

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Cadete
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Cadete @ Colegio Salesianos
Ene 2 todo el día
IV Torneo de Reyes Don Bosco - Cadete @ Colegio Salesianos | Orense | Galicia | España
IV Torneo de Reyes Don Bosco 2019 – Cadete Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Torneo de Nadal de voleibol
Torneo de Nadal de voleibol @ Anexo Os Remedios
Ene 2 todo el día
Torneo de Nadal de voleibol @ Anexo Os Remedios | Ourense | España
Torneo de Nadal de voleibol Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
3
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Infantil
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Infantil @ Colegio Salesianos
Ene 3 todo el día
IV Torneo de Reyes Don Bosco - Infantil @ Colegio Salesianos | Orense | Galicia | España
IV Torneo de Reyes Don Bosco 2019 – Infantil Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Fútbol Sala Solidario 20:00
Fútbol Sala Solidario
Ene 3 a las 20:00 – 21:45
Fútbol Sala Solidario
FÚTBOL SALA SOLIDARIO + DEPORTE LA REGIÓN Jueves, 3 de enero de 2019 20:00 h. Pavillón Municipal de Os Remedios Equipos: – Concello de Ourense – Deputación Ourense – Xunta de Galicia Componentes de los equipos: – Representantes institucionales, gobierno…
4
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Junior
IV Torneo de Reyes Don Bosco – Junior @ Colegio Salesianos
Ene 4 todo el día
IV Torneo de Reyes Don Bosco - Junior @ Colegio Salesianos | Orense | Galicia | España
IV Torneo de Reyes Don Bosco 2019 – Junior Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
XIX Memorial Patelo Benxamín 09:30
XIX Memorial Patelo Benxamín
Ene 4 a las 09:30 – 19:30
XIX Memorial Patelo Benxamín
XIX Memorial Patelo Benxamín 4 xaneiro de 2019, campo de fútbol de Oira, Ourense 1.- O torneo conta coa participación dos seguintes equipos : R.C Celta de Vigo, Pabellón C.F., R.C Deportivo de la Coruña, UD Ourense, Rapido de Bouzas,…
III Trofeo Nadal de Atletismo en Pista Cuberta 18:00
III Trofeo Nadal de Atletismo en Pista Cuberta
Ene 4 a las 18:00 – 20:00
III Trofeo Nadal de Atletismo en Pista Cuberta
III Trofeo Nadal de Atletismo en Pista Cuberta A Asociación Deportiva Atlética do Sil, Club Deportivo Aurum, Club Deportivo La Purísima, Club Ourense Atletismo e a Escola de Atletismo Ben Cho Shey, coa colaboración da Delegación en Ourense da Federación…
5
Fútbol 7 Solidario + Deporte La Región 12:30
Fútbol 7 Solidario + Deporte La Región @ Campo de Fútbol Miguel Angel - Pabillón de Os Remedios
Ene 5 a las 12:30 – 13:45
Fútbol 7 Solidario + Deporte La Región @ Campo de Fútbol Miguel Angel - Pabillón de Os Remedios | Ourense | España
FÚTBOL 7 SOLIDARIO + DEPORTE LA REGIÓN Sábado, 5 de enero de 2019 12:30 h. Pavillón Municipal de Os Remedios – Campo de Fútbol Miguel Ángel Equipos: – Concello de Ourense – Deputación Ourense – Xunta de Galicia – La…
6
Xadrez: Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019
Xadrez: Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019 @ Sociedad Artística La Troya
Ene 6 todo el día
Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019 6, 12 e 13 de Xaneiro de 2019 1)    Poderán participar os xogadores federados na tempada 2019 en clubs da provincia de Ourense e que teñan nacionalidade española, bandeira FIDE española e ser seleccionables…
7
8
9
10
11
12
Xadrez: Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019
Xadrez: Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019
Ene 12 – Ene 13 todo el día
Campionato Absoluto Provincial de Ourense 2019 6, 12 e 13 de Xaneiro de 2019 1)    Poderán participar os xogadores federados na tempada 2019 en clubs da provincia de Ourense e que teñan nacionalidade española, bandeira FIDE española e ser seleccionables…
Control federado de marcas en pista cuberta 2018/19 – Atletismo 16:00
Control federado de marcas en pista cuberta 2018/19 – Atletismo @ Expourense
Ene 12 a las 16:00 – 21:30
Control federado de marcas en pista cuberta 2018/19 - Atletismo @ Expourense | Ourense | Galicia | España
Control federado de marcas en pista cuberta 2018/19 Atletismo Expourense Os clubes de atletismo O Pino, Millaraio, A Silva, Negreira e Deza  organizarán o vindeiro sábado 12 de xaneiro de 2019 nas pistas de Expourense un control federado de marcas.…
13
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta 10:00
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
Ene 13 a las 10:00 – 18:30
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta   Cómo llegar a Expourense   http://ourensedeportivo.com/llegar-la-pista-cubierta-expourense-ourense/Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta 10:00
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
Ene 13 a las 10:00 – 18:30
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
XV Copa de Clubs en Pista Cubierta   Cómo llegar a Expourense   http://ourensedeportivo.com/llegar-la-pista-cubierta-expourense-ourense/Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
14
15
16
17
18
19
Campo a través – Xogade – Final Comarcal Ourense 11:00
Campo a través – Xogade – Final Comarcal Ourense @ Complexo Deportivo Monterrei
Ene 19 a las 11:00 – 13:30
Campo a través - Xogade - Final Comarcal Ourense @ Complexo Deportivo Monterrei
Campo a través – Xogade – Final Comarcal Ourense  Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
20
XXIV Campeonato de Galicia Sub23 en Pista Cubierta 10:00
XXIV Campeonato de Galicia Sub23 en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
Ene 20 a las 10:00 – 18:30
XXIV Campeonato de Galicia Sub23 en Pista Cubierta @ Expourense - Pista Cubierta
XXIV Campeonato de Galicia Sub23 en Pista Cubierta   Cómo llegar a Expourense   http://ourensedeportivo.com/llegar-la-pista-cubierta-expourense-ourense/Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31