Calendario Deporte Ourensano

lun mar mié jue vie sáb dom
1
2
3
4
5
6
7
Aceites Abril CVO – Rivas Ciudad Deporte 11:30
Aceites Abril CVO – Rivas Ciudad Deporte
Oct 7 a las 11:30 – 12:30
Aceites Abril CVO - Rivas Ciudad Deporte
Aceites Abril CVO – Rivas Ciudad Deporte Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Auriense FG – Mecos FG (Fútbol Gaélico) 14:30
Auriense FG – Mecos FG (Fútbol Gaélico) @ Campus Universitario
Oct 7 a las 14:30 – 15:30
Auriense FG – Mecos FG Fútbol GaélicoComparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
8
9
10
Golf: 4ª Prueba Circuito Gallego Senior 2018 09:00
Golf: 4ª Prueba Circuito Gallego Senior 2018 @ Montealegre Club de Golf
Oct 10 a las 09:00 – 14:00
Golf: 4ª Prueba Circuito Gallego Senior 2018 @ Montealegre Club de Golf
4ª Prueba Circuito Gallego Senior 2018 Campo Real Montealegre Club de Golf Fecha de celebración el día 10 de octubre Modalidad de juego 18 Hoyos Stableford Scratch y Handicap Categoría Senior Inscripción desde el día 27/09/2018 a las 10:00 hasta…
11
12
Carreras de caballos – Galope- 7ª Jornada
Carreras de caballos – Galope- 7ª Jornada @ Hipódromo de Antela
Oct 12 todo el día
Carreras de caballos - Galope- 7ª Jornada @ Hipódromo de Antela
HIPÓDROMO DE ANTELA 7ª Jornada  Galope – Carreras de Caballos Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
13
14
15
16
17
18
19
20
Copa Deputación de Escalada en Bloque. 2ª Copa de Galega de Clubs 09:00
Copa Deputación de Escalada en Bloque. 2ª Copa de Galega de Clubs @ pin Asociación de Escaladores Ourensáns
Oct 20 a las 09:00 – 21:00
Copa Deputación de Escalada en Bloque. 2ª Copa de Galega de Clubs @ pin 	 Asociación de Escaladores Ourensáns
Copa Deputación de Escalada en Bloque. 2ª Copa de Galega de Clubs Formato de competición: Clasificatorias: Formato de grupos. Finales: Formato de rotación a vista. Reglamento completo en: http://www.fedme.es/salaprensa/upfiles/1210_F_es.pdf Horarios provisionales: Clasificatorias 09:00- 09:30 Recepción sub 18 masculino, feminino e…
Memorial Xosé Henrique Rodríguez Peña 2018 de xadrez 16:30
Memorial Xosé Henrique Rodríguez Peña 2018 de xadrez @ Espazo Xove Ourense
Oct 20 a las 16:30 – 19:00
Memorial Xosé Henrique Rodríguez Peña 2018 de xadrez @ Espazo Xove Ourense
MEMORIAL XOSÉ HENRIQUE RODRÍGUEZ PEÑA 2018 BASES 1.- O presente torneo terá lugar no Espazo Xove, rúa Celso Emilio Ferreiro, 17, baixo, o sábado 20 de Outubro a partir das 16:30 horas. 2- As INSCRICIÓNS ata o venres 19 de…
21
CxOU: Carreira da Carballeira 12:00
CxOU: Carreira da Carballeira
Oct 21 a las 12:00 – 13:00
CxOU: Carreira da Carballeira
VIII CIRCUITO DE CARREIRAS POPULARES DE OURENSE Correndo por Ourense 2018 Horarios 12:00h: Pitufos 12:05h: Benxamín e Alevín 12:15h: Infantil e Cadete 12:30h: Xuvenil, Júnior, Promesa, Senior e Máster  
Cpto de España de Clubs de Carreiras por Montaña 16:30
Cpto de España de Clubs de Carreiras por Montaña
Oct 21 a las 16:30 – 17:30
 Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
22
23
24
25
26
27
Xornada Voleibol Escolar 09:30
Xornada Voleibol Escolar @ Pazo Paco Paz
Oct 27 a las 09:30 – 13:30
Xornada Voleibol Escolar @ Pazo Paco Paz
Xornada Voleibol Escolar Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Copa Deputación de Taekwondo 10:00
Copa Deputación de Taekwondo @ Pazo Paco Paz
Oct 27 a las 10:00 – 13:00
Copa Deputación de Taekwondo @ Pazo Paco Paz
Copa Deputación de Taekwondo 27.outubro.2018 Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
28
Campionato de España de Clubs Carreiras por Montaña 2018
Campionato de España de Clubs Carreiras por Montaña 2018
Oct 28 todo el día
 Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
Aceites Abril CVO – Deusto Sistemas Udapa 11:30
Aceites Abril CVO – Deusto Sistemas Udapa
Oct 28 a las 11:30 – 12:30
Aceites Abril CVO - Deusto Sistemas Udapa
Aceites Abril CVO – Deusto Sistemas Udapa Comparte esto:FacebookTwitterGoogleCorreo electrónicoWhatsApp
29
30
31