Calendario Deporte Ourensano

Feb
1
Sáb
Xogade – Provincial Escolar de Campo a Través
Feb 1 a las 10:00 – 14:00
Xogade – Provincial Escolar de Campo a Través

Xogade – Fase Comarcal Escolar de Campo a Través

Feb
15
Sáb
Tenis de mesa: Galmédica Ourense TM – Club Tenis De Mesa Vigo @ Paco Paz
Feb 15 a las 17:00 – 18:00

Galmédica Ourense TM – Club Tenis De Mesa Vigo

Grupo 1 de la Segunda División Masculina de Tenis de Mesa

Feb
22
Sáb
XXXI Campionato de Galicia Máster en Pista Cuberta @ Expourense
Feb 22 todo el día
Feb
23
Dom
XXXV Campionato de Galicia Absoluto en Pista Cuberta @ Expourense
Feb 23 todo el día
Feb
29
Sáb
Campeonato de España Absoluto de atletismo en Pista Cubierta – Ourense 2020 @ Pista Cubierta de Expourense
Feb 29 – Mar 1 todo el día
Mar
7
Sáb
LXIII Campionato de Galicia Sub20 en Pista Cuberta @ Expourense
Mar 7 todo el día
XXXIII Campionato de Galicia Sub16 en Pista Cuberta @ Expourense
Mar 7 todo el día
Mar
14
Sáb
XIII Campionato de Galicia Sub10 – Sub12 – Sub14 en Pista Cuberta @ Expourense
Mar 14 todo el día
Tenis de mesa: Galmédica Ourense TM – Oroso Tm Peluqueria Tije 12 @ Paco Paz
Mar 14 a las 17:00 – 18:00

Galmédica Ourense TM – Oroso Tm Peluqueria Tije 12

Grupo 1 de la Segunda División Masculina de Tenis de Mesa

Mar
21
Sáb
Tenis de mesa: Galmédica Ourense TM – Carnes y Embutidos Luis Sanesteban Cao @ Paco Paz
Mar 21 a las 17:00 – 18:00

Galmédica Ourense TM – Veteranos Expectorantes

Grupo 1 de la Segunda División Masculina de Tenis de Mesa

Mar
28
Sáb
Xogade – 1ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei
Mar 28 a las 16:00 – 20:00
Xogade – 1ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei

Xogade – 1ª Previa Escolar atletismo en pista

Abr
4
Sáb
Tenis de mesa: Galmédica Ourense TM – Ctm Milagrosa @ Paco Paz
Abr 4 a las 17:00 – 18:00

Galmédica Ourense TM – Ctm Milagrosa

Grupo 1 de la Segunda División Masculina de Tenis de Mesa

Abr
18
Sáb
Xogade – 2ª Previa Escolar atletismo en pista
Abr 18 a las 16:00 – 20:00
Xogade – 2ª Previa Escolar atletismo en pista

Xogade – 2ª Previa Escolar atletismo en pista

Tenis de mesa: Galmédica Ourense TM – Zoolandia Conxo Tm @ Paco Paz
Abr 18 a las 17:00 – 18:00

Galmédica Ourense TM – Veteranos Expectorantes

Grupo 1 de la Segunda División Masculina de Tenis de Mesa

May
1
Vie
Xogade – 3ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei
May 1 a las 16:00 – 20:00
Xogade – 3ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei

Xogade – 3ª Previa Escolar atletismo en pista

May
9
Sáb
Ourense Termal Athletics Meeting 2020 @ Expourense
May 9 todo el día
May
16
Sáb
Xogade – 4ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei
May 16 a las 16:00 – 20:00
Xogade – 4ª Previa Escolar atletismo en pista @ Complexo Deportivo Monterrei

Xogade – 4ª Previa Escolar atletismo en pista

May
23
Sáb
Xogade – Campionato Provincial Escolar atletismo en pista
May 23 a las 10:08 – 19:00
Xogade – Campionato Provincial Escolar atletismo en pista

Xogade – Campionato Provincial Escolar atletismo en pista

Sep
26
Sáb
II Spain Backyard Ultra 2020 @ Castro Caldelas
Sep 26 todo el día
II Spain Backyard Ultra 2020 @ Castro Caldelas | Castro Caldelas | Galicia | España

II Spain Backyard Ultra

Castro Caldelas – 2020